با ارزانترین قیمت و بهترین کیفیت شرکت خود را در عمان ثبت کنید.

ما در این صفحه می خواهیم اطلاعات مفیدی به شما بدهیم، اطلاعاتی که در طی مدتها همکاری و مشاوره با شرکت ها و افراد زیادی در مورد ثبت شرکت در عمان تکمیل شده و به تمام جنبه‌های ثبت شرکت در عمان بر اساس بروزترین قوانین این کشور و همینطور آخرین تغییراتی که در سامانه اینترنتی ثبت شرکت‌های عمان میباشد را به راحت ترین شکل ممکن در اختیارتان قرار دهیم که می تواند به شما درباره تصمیمتان کمک کند.

می خواهیم مطمئن باشید که هدف ما از ارائه این اطلاعات، کمک به شماست تا بتوانید در فضای پر ابهام اینترنت، تصمیم درست تری اتخاذ کنید و احیانا درصد کمتری دچار خطاهای استراتژیک شوید.

مقاله پیش رو توسط افراد حقوقی و وکلای با تجربه تهیه و تنظیم شده است از این رو مطالعه این مقاله را اکیدا پیشنهاد می دهیم. به شما 100% این اطمینان را می دهیم که به پاسخ تمامی سوالات خود خواهید رسید. اگر زمان کافی برای مطالعه این مقاله ندارید می توانید از طریق فرم مشاوره رایگان و یا چت آنلاین از کارشناسان ما مشاوره تخصصی دریافت کنید.

چرا ثبت شرکت در عمان

ایجاد یک شرکت در منطقه صحیح نیاز به بررسی و تحلیل دارد و بعد از آن تازه به نیمه راه رسیدید! پیاده سازی کسب و کار در مطلوب‌ترین کشور منطقه، به‌ویژه در سطح بین‌المللی میتواند به شما در رقابت با رقبای جهانی کمک کند.
باید بدانید که عمان یک کشور بکر است و توسط بازرگان‌های تجاری در بین کشورهای خاورمیانه ترجیح داده می شود. ثبت شرکت در عمان اولین قدم برای به رسمیت شناختن کسب و کار شما در عمان و دنیاست، تا بتوانید به راحتی با تمام دنیا مراوده داشته باشد.
تجارت عظیم این کشور با سایر کشورهای ثروتمند حاشیه خلیج فارس مانند عربستان سعودی، امارات متحده عربی، قطر، بحرین و شمال آفریقا، توجه سرمایه گذاران بین المللی را در یک چشم به هم زدن جلب می کند.

راه اندازی کسب و کار در عمان یکی از هوشمندانه ترین تصمیمات است که توسط یک سرمایه گذار می تواند اتخاذ شود، به دلیل اینکه به شرکت های جدید اجازه ظهور و گسترش شعب را می دهد.

انگیزه ثبت شرکت در عمان چیست؟

دلایل گوناگونی برای ثبت شرکت در عمان وجود دارد اما بعد از بررسی متوجه شدیم اکثر مشتریان ما موارد زیر را در نظر داشتند:

 • ناامیدی از فضای کسب‌وکار در ایران، امتحان مجدد شانس در محیطی جدید

  انتخاب عمان بعد از تحلیل و بررسی و با توجه به تجربه قبلی

  حفظ ارزش دارایی با خرید ملک یا … برای آینده

  در جستجوی کشوری آرام برای سالهای بازنشستگی هستند و اگرچه نیازی به کار ندارند، اما شاید بخواهند کسب و کاری هم داشته باشند.

  استفاده از عمان به عنوان یک کشور واسط برای صادرات و واردات

  تسهیل مهاجرت به اروپا با ثبت شرکت و اقامت در عمان

  از نظر اقتصادی: روابط دوجانبه عالی و توافق نامه تجارت آزاد عمان با ایالات متحده، برابری سرمایه‌گذاران آمریکایی با سرمایه‌گذاران عمانی، ثبات اقتصاد داخلی عمان با ایجاد تنوع و سرمایه گذاری خارجی از طریق ایجاد بنادر و مناطق آزاد متعدد مانند صحار و…

  از نظر سیاسی: ثبات سیاسی این کشور برای سرمایه گذاران ایرانی در مقابل رفتارهای عجیب امارات و دبی، روابط سیاسی صلح آمیز عمان و عدم ایجاد تنش در 32 سال گذشته برخلاف اکثر کشور های شورای همکاری خلیج فارس، داشتن مناسبات نزدیک با تهران برای مسقط باعث شده توانایی استقلال را در برابر عربستان سعودی تا حدی حفظ کند، عمانی ها در سیاست خارجی خود، از سیاست موازنه مثبت بهره می برند.

  از نظر اجتماعی: حفظ روابط عمان با غرب، آمریکا، اروپا، روسیه و چین، موقعیت استراتژیک عمان در دریای عمان و هم چنین خلیح فارس، بسیار برجسته و مهم است، با توجه به این موقعیت، مسقط تلاش کرده تا از هر گونه جنجال آفرینی و بحران سازی منطقه‌ ای و سیاسی پرهیز کند، عمان از کشور های مهم عضو شورای همکاری خلیج فارس بوده و با ایران رابطه مستحکمی داشته و دارد.

شرایط ثبت شرکت در عمان

 • قیمت ثبت شرکت  490/000/000  میلیون ریال ایران
 • ثبت شرکت در عمان با مالکیت ۱۰۰ درصدی بدون نیاز به شریک عمانی برای کلیه خارجی ها امکان پذیر شده است، بویژه ایرانی ها که عمان را دروازه ای برای ورود به تجارت جهانی می بینند.
 • ثبت شرکت در عمان هیچ پیش نیازی ندارد.
 • ثبت شرکت در عمان نیازی به سپرده بانکی ندارد.
 • در کوتاه ترین زمان ممکن قابل انجام است.
 • سن متقاضی برای ثبت شرکت انفرادی باید (18) سال باشد.
 • رزرو یک نام تجاری برای شرکت
 • یک کپی از پاسپورت شریک یا شرکا

مزایا و معایب ثبت شرکت در عمان

عمان یکی از پویاترین کشورهای عربی در شبه جزیره عربستان محسوب می شود. رشد سریع اقتصاد به عمان کمک کرده است تا از لحاظ اقتصادی و مالی از سایر کشورها بهتر عمل کند. این کشور قبلاً به دارایی های نفتی خودش بسیار وابسته بود اما در سالهای اخیر تجارت نفت جای خودش را به سرمایه گذاری های جدیدی داده است.

مزایای ثبت شرکت در عمان

 • اقتصاد منعطف عمان: عمان به عنوان کشوری در نظر گرفته می شود که رشد سریعی را تجربه می کند. این کشور بازارهای خود را آزاد کرده است و فرصت های تجاری را برای سرمایه گذاران خارجی باز کرده است. همه چیز به هوش و نبوغ شما در استفاده از این خدمات بر می گردد.
 • موقعیت استراتژیک عمان: عمان در منطقه مهمی از جغرافیای حمل و نقل دریایی قرار دارد. از طریق ایران به آسیا، از مرزهای زمینی با کلیه کشورهای حاشیه خلیج فارس و از جنوب با آفریقا و خط های کشتیرانی دایمی با آمریکا و اروپا برقرار است.
 • زیرساخت های مدرن: سرعت توسعه زیرساخت ها در عمان شگفت انگیز است. توسعه سریع بنادر بزرگ، راه اندازی خطوط کشتیرانی، توسعه حمل و نقل جاده ای،‌ راه اندازی خطوط هوایی با کیفیت و … دایما در حال کم کردن ریسک سرمایه گذاری در این کشور هستند.
باز کردن چت
1
Scan the code
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟